zlatnictvi brandys FB pixel

Zlatnictví Brandýs


Když se potkají dva zkušení zlatníci, Blanka a Jirka, kteří propadli tajům zpracování drahých kovů a kamenů, vznikne z toho tradiční česká zlatnická dílna - Zlatnictví Brandýs. Výrobou špěrků na zakázku se zabýváme 30 let. Prodejnu v Brandýse jsme pro vás otevřeli v září 2013. Ve dvou se to lépe táhne, říkávala moje babička a měla pravdu.

Každý šperk z naší dílny je vyroben poctivě tak, aby sloužil po desetiletí bez nutnosti oprav a stal se předmětem dědictví. Milujeme svoji práci a nemáme rádi větu: To nejde.

 

Svěřte výrobu originálních šperků do našich rukou a využijte možnosti hovořit přímo s odborníkem v oboru zlatnictví a klenotnictví.

Šperky vyrábíme na zakázku a díky dokonalé znalosti různých technologií vycházíme vstříc jakémukoli Vašemu přání. Ať vyrábíme šperky, jednoduché, klasické, luxusní či extravagantní, vždy dbáme na precizní ruční zpracování z kvalitních materiálů. Proto nevyrábíme ocelové, titanové ani mosazné šperky. Prodáváme také velmi kvalitní stříbrné šperky.

Jsme přímí výrobci, zlatníci, nakupujete tedy za nejvýhodnější ceny bez marží pro spostředkovatele.

Výkup drahých kovů

Vykupujeme drahé kovy. Vyrábíme jedinečné šperky i ze zlata doneseného zákazníkem. Pokud si přinesete vlastní zlato jakékoliv barvy a ryzosti, použijeme ho jako protihodnotu pro nový šperk dle Vašeho přání a budete platit pouze za práci.

Výroba šperků

Nabízíme kompletní šperkařský servis zahrnující návrhy, realizace a opravy , včetně ryteckých prací a zasazování (fasování) drahých kamenů.

Všechny šperky jsou označené státním puncem a mají záruční dobu 2 roky.

Drahé kameny dodáváme s certifikáty pravosti a diamanty nad 0,2 ct s mezinárodními certifikáty.

Nabízíme vám osobní jednání v příjemném prostředí.

Opravy špěrků

Přímo v naší dílně opravujeme šperky z drahých kovů.

 

Naše krédo

Dokonalý šperk by mněl svého majitele zdobit, dodávat mu energii a stát se jeho součástí, podtrhující charakter. Snažíme se vytvářet dědičné šperky, které se budou v rodinách předávat z generace na generaci, s nadčasový designem, a časem rostoucí hodnotou.

Zakázkový šperk by mněl být originální svým tvarem, způsobem zpracování nebo jen použitím a kombinací netradičních materiálů.

Velmi neradi opravujeme šperky vlastní výroby, proto je děláme poctvivě - z nejlepších materiálů ve vysoké kvalitně. Těší nás, pokud zákazníkovi zachráníme zdánlivě neopravitelný šperk po prababičce.

Nemáme rádi větu : To nejde!

Těšíme se na viděnou.

Blanka a Jiří

Zlatnictví Brandýs

Blanka zlatnictví brandýs
Blanka Nováková Uhmannová

zlatnice

Jmenuji se Blanka Nováková Uhmannová a výrobou špeků se profesionálně zabývám od roku 1990.

Jsem návrhářka, zlatnice, modelářka, cizelérka, rytečka a faserka. V letech 1986 - 1990 jsem studovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou.

Škola a dlouholetá praxe mi umožnili naučit se různé řemeslné techniky ručního i strojního zpracování kovů, proto jsou mé šperky dílem jediného tvůrce od návrhu až po finální zpracování. Ve své kariéře jsem měla možnost prezentovat rytecké řemeslo v Čechách i na Moravě, v Německu a Rakousku. Bylo mi ctí realizovat divadelní repliky šperků pro Vinohradské divadlo a Shakespearovské slavnosti.


Jiří
Jiří Prskavec

zlatník

Jmenuji se Jiří Prskavec přes 25 let se věnuji výrobě šperků a klenotů.

V září 2013 jsem otevřel, s kamarádkou Blankou, zlatnickou dílnu v Brandýse n. L. Mám dlouholeté zkušenosti se zakázkovou výrobou diamantových šperků. Provádím opravy a servis klenotů i starožitných šperků, zasazuji kameny, zhotovuji rytiny....Díky použití těch nejkvalitnejších materiálů a preciznímu zpracování získáte šperk, který Vás bude reprezentovat a bude se dědit z generace na generaci.

Reference