zlatnictvi brandys FB pixel

Prodej diamantů


Výrobou luxusních diamantových šperků a prodejem diamantů se zabýváme 30 let.

Ceny diamantů mají prokazatelně dlouhodobou rostoucí tendenci.

Diamanty o váze nad 0,20 karátů dodáváme s mezinárodně uznávanými certifikáty HRD a diamanty o váze 0,30 karátů dodáváme s certifikáty GIA, IGI, HRD. Velmi malé diamanty mezinárodní certifikaci nemají, dodáváme je pouze s certifikátem prodejce. Můžete si být tak zcela jisti deklarovanými parametry. Diamanty si můžete prohlédnout při osobní schůzce. Budeme se Vám pečlivě věnovat, poskytneme Vám vždy kompletní informace o daném kameni i možnostech investování.

Diamantové šperky

Při výrobě luxusních diamantových šperků vždy doporučíme vhodnou velikost a kvalitu diamantů v závislosti na požadované konečné ceně. Můžete si tak vždy vybrat z několika cenových variant.

Proč investovat do diamantového šperku

Diamantové šperky jsou nejen nádherným dárkem pro každou příležitost, ale také v sobě kumulují vysokou a spolehlivou investiční hodnotu, krásu, jsou nenáročné na údržbu. Jejich hodnota časem neklesá vlivem inflace jako je to u peněz, naopak vzrůstá a stávají se předmětem dědictví po několik generací. Při správném zacházení je diamant téměř nezničitelný a kámen je možné vždy použít do nového šperku.

Jaký je rozdíl mezi briliantem a diamantem?

Jedná se o stejný nerost - čistý uhlík C, tvrdost 10.

Diamant - nerost, který není upravený.
Briliant - diamant vybroušený do kulatého briliantového brusu.

Pokud naleznete u šperků označení diamant nebo briliant, vždy se tím myslí diamant s dokonalým výbrusem.

Nejdokonalejším výbrusem je speciální briliantový brus (57 plošek) "srdce a šípy," který neobyčejně zvyšuje lesk a hru barev.

Co jsou to karáty (ct)

Jedná se o váhu diamantu. 1 ct = 0,20g